TECHNOLOGIE, KTÓRYMI SIĘ POSŁUGUJEMY

Prestacity od lat specjalizuje się we wdrażaniu najlepszych sklepów internetowych
wzbogaconych o dedykowane funkcjonalności i moduły. Prestacity doradzi i wdroży
najbardziej optymalne w Państwa przypadku oprogramowanie sklepu i jego funkcje.

Prestashop - Technologie Prestacity

Prestashop

Prestashop to przyjazne użytkownikowi i stosunkowo łatwe w obsłudze oprogramowanie sklepowe, na którym działa w sieci już ponad 250 000 sklepów internetowych. Możliwości oferowane przez to oprogramowanie nie ograniczają się jedynie do podstawowych funkcji sklepu internetowego, lecz obejmują również systemy banerów i komentarzy, obsługę kanałów RSS, porównywanie produktów, analizę sprzedaży czy budowanie oferty w różnych językach i walutach. Co więcej, oprogramowanie można łatwo rozwijać za pomocą modułów dodatkowych. Wszystko to sprawia, że Prestashop stanowi doskonałe narzędzie dla osób prowadzących sprzedaż za pośrednictwem internetu. Jeśli chcesz do nich dołączyć skontaktuj się z nami już teraz. Oferowana przez nas opieka Prestashop jest jednym z naszych atutów.

HTML5 + CSS3 + JS

JavaScript, CSS3 i HTML5 stały się jednymi z najważniejszych narzędzi potrzebnych do osiągnięcia sukcesu w biznesie internetowym.

HTML5+CSS3+JS - Technologie Prestacity
WooCommerce + WordPress - Technologie Prestacity

Woocommerce / WordPress

WooCommerce to jedno z najpopularniejszych rozwiązań eCommerce na świecie. System ze swoją elastycznością i dostępem do setek rozszerzeń zasila obecnie ponad 30% wszystkich sklepów online. Dużym atutem tego systemu jest bezproblemowa integracja z WordPress. Z WooCommerce możesz sprzedawać zarówno produkty fizyczne, jak i cyfrowe, oferować warianty produktów w wielu konfiguracjach i produkty do pobrania czy też produkty franczyzowe. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze WooCommerce staje się kompletnym i pożądanym narzędziem do e-handlu.

Usability tools

Clicktracking – mapy ciepła – wizualizacje ruchów myszką i kliknięć użytkowników. Visitor recording – nagrania całych sesji odwiedzin strony www. Feedback form – ankiety online Form tester – testy formularzy User Experience suite – narzędzia do testów użyteczności online z dostępem do bazy ponad 10 000 000 testerów dzięki Cint.

utrzymanie sklepów Prestashop
Magento - Technologie Prestacity

Magento

Magento jest to kompletny system e-commerce, zawierający gotowe oprogramowanie pozwalające na łatwą budowę własnego sklepu internetowego. Panel administracyjny pozwala na łatwe zarządzanie sklepem, magazynem i produktami z poziomu przeglądarki internetowej. W odróżnieniu od złożonych systemów nie jest wymagana znajomość języków programowania i wystarczy znajomość zarządzania sprzedażą np. na Allegro.

Google Developers

Firma Google wychodzi na przeciw do webmasterów i właścicieli witryn z przydatnymi narzędziami. Jedno z nich to Narzędzia Google dla Webmasterów. Dzięki nim jesteśmy w stanie zidentyfikować problemy z nią związane oraz pomóc wyszukiwarce lepiej indeksować treść witryny.

Google Developers - Technologie Prestacity
Shoper - Technologie Prestacity

Shoper

Co charakteryzuje oprogramowanie Shoper? Posiadaczem sklepu mozna się stać w pakiecie abonamentowym, jak i w postaci licencji samodzielnej. Dostępnych jest wiele funkcjonalności dedykowanych na polski rynek (np. obsługa płatności, firm kurierskich, serwisów aukcyjnych i porównywarek cen), bardzo dobre wsparcie w zakresie obsługi i funkcji oprogramowania, a także stały rozwój (naprawa błędów, dodawanie funkcjonalności) i gotowe szablony. Plusem jest również dobre wsparcie dla SEO. Niestety na słabszym serwerze sklep funkcjonuje wolno. Nie polecamy go też właścicielom sklepów którzy chcą sprzedawać więcej niż kilkaset produktów.

Jeszcze niezdecydowany?

 

MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE REALIZACJI SKLEPU?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

DANE KONTAKTOWE

Lokalizacja Prestacity

PrestaCity.pl
Agencja Interaktywna Prestashop
ul. Kujawska 2/33
84-232 Rumia

E-mail Prestacity

Nasz adres e-mail:
kontakt@prestacity.pl

Telefon Prestacity

Nasz telefon:
+48 602 605 555

sklepy internetowe prestashop

Bądź na bieżąco
@prestacity