Tworzenie sklepów Prestashop

Hello World! Witamy na naszej nowej, odmienionej stronie. Zmieniamy się dla Was, abyście mogli w jeszcze prostszy sposób odnaleźć na niej tematy i artykuły, które Was interesują.

Co proponujemy?

Oczywiście sklepy internetowe Prestashop.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli sklepów internetowych, pragniemy zaproponować kompleksową realizację sklepów, opartych na popularnych silnikach takich jak, Prestashop, Magento, Woocommerce. Swoją ofertę kierujemy do właścicieli firm, którzy już prowadzą lub dopiero wkraczają w sprzedaż online.

Doświadczenie to nie wszystko!

Projektowanie sklepów Prestashop to nasz chleb powszedni. Od ponad 8 lat pracujemy z tym oprogramowaniem sklepowym. Jednak doświadczenie zawodowe to nie wszystko. Przede wszystkim praca to nasza pasja i tą pasję widać w naszych realizacjach. Zaprojektowanie sklepu jest o wiele trudniejsze niż aranżacja zwykłego sklepu stacjonarnego. Po pierwsze, idąc do centrum handlowego – mamy ograniczoną ilość miejsc gdzie możemy dokonać zakupów. Najczęściej, bodźcem decydującym o tym, czy wejdziemy do danego z nich, jest jego kusząca idealną ekspozycją witryna i marka. W przypadku sklepów online, w jednym miejscu, mamy właściwie nieograniczoną ilość możliwości zakupowych i za pomocą jednego kliknięcia jesteśmy w stanie kupić towar, który przyleci do nas nawet z drugiego krańca świata.

Jak zatem wyróżnić się z tłumu?

Po pierwsze wybrać uniwersalny i wszechstronny silnik. I właśnie dlatego polecamy sklepy internetowe Prestashop. Po drugie – obsługa sklepu musi być zarówno dla Ciebie, jak i Twojego Klienta – intuicyjna. I najważniejsze – musisz stworzyć unikatowy layout, który będzie Twoją wizytówką i ekspozycją dla Twojego asortymentu w globalnym i bezgranicznym Internecie. Prócz pozycji w Google musisz zapewnić sobie taki wygląd sklepu, który zatrzyma uwagę Klienta i zachęci go do zakupu. A silnik spowoduje, że transakcja przebiegnie szybko i pomyślnie, dzięki temu Klient będzie do Ciebie wracał i będzie Cię polecał.

Dlaczego właśnie my?

Zapewne przejrzałeś już wiele stron, zanim trafiłeś do nas. Projektowanie sklepów Prestashop jest dość popularną usługą. Jak zatem wybrać tę firmę, która wcieli w życie wasze pomysły? I dlaczego miałbyś postawić właśnie na nas? Przede wszystkim – nie obiecujemy szybkiej realizacji zlecenia, jeśli wiemy, że będzie „obsuwa”.
Nieustannie od 8 lat tworzymy dla Was sklepy Prestashop. Nieprzerwalność w działaniu oznacza, że mamy wielu Klientów – a Ci Klienci polecają nas następnym Klientom J. Za to zaufanie dziękujemy! Naszym zadaniem jest zaproponować Wam takie rozwiązania, które sprostają Waszym wymaganiom i wyobrażeniom nt. sklepu. Jaka jest recepta na ten sukces? Bynajmniej nie umiejętność czytania w Waszych myślach, ale dobra diagnoza potrzeb. Bo nic tak nie wzbogaca naszej wiedzy i kreatywności, jak rozmowa.

Sklepy internetowe Prestashop.

Jeśli jesteś zainteresowany…

… to zapraszamy do kontaktu. Kontakt nic nie kosztuje. Po co szukać dalej? Zaufaj intuicji lub poleceniu swoich znajomych. Z pewnością niejeden sklep, w którym robiłeś zakupy wyszedł spod naszych skrzydeł. Zaufaj profesjonalistom i oddaj swój biznes w doświadczone ręce. Pozwól nam, stworzyć dla Ciebie taki sklep, który będzie przynosił Ci profity i zachwycał przeglądających.

Hello world! Here we come!

MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE REALIZACJI SKLEPU?
NAPISZ DO NAS!

DANE KONTAKTOWE

Lokalizacja Prestacity

PrestaCity.pl
Agencja Interaktywna
Plac Kaszubski 8/205
81-350 Gdynia

E-mail Prestacity

Nasz adres e-mail:
kontakt@prestacity.pl

Telefon Prestacity

Nasz telefon:
+48 602 605 555

sklepy internetowe prestashop

Bądź na bieżąco
@prestacity