KILKA SŁÓW O NAS

Istniejemy na rynku już 12 lat.
Ten czas wykorzystaliśmy na zbudowanie silnego zespołu, ciągłe szlifowanie umiejętności, poznanie potrzeb klienta oraz dopracowywanie naszej oferty.

PrestaCity to zespół pasjonatów i specjalistów branży IT
oraz e-commerce. 

Jesteśmy agencją działającą w branży E-commerce nieprzerwanie już od 12 lat. W tym czasie nabyliśmy dużo doświadczenia oraz wiele cennych umiejętności. Poznaliśmy potrzeby klienta, dzięki czemu mogliśmy lepiej dopracować naszą ofertę, którą staramy się indywidualizować i dopasowywać do aktualnych potrzeb i preferencji zleceniodawcy. Przykładamy się, aby nasze sklepy internetowe były przejrzyste, czytelne oraz łatwe w przeglądaniu. Duży nacisk kładziemy na estetykę i niezawodność wykonanych przez nas sklepów internetowych. Naszym głównym celem jest maksymalizacja zadowolenia klienta.

Jesteśmy młodymi i energicznymi ludźmi, których kreatywne umysły wciąż łakną nowych wyzwań. Nasza praca opiera się na uwielbieniu twórczych i funkcjonalnych rozwiązań. Nie marnujemy czasu na standardowe zaspokajanie Państwa potrzeb, ale zawsze staramy się pójść o krok dalej.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Tworząc sklep internetowy lub sklep Prestashop uwzględniamy wszystkie Państwa uwagi i preferencje oraz nasze twórcze i innowacyjne pomysły, dlatego stworzony przez nas sklep będzie służył Państwu długie lata, a dzięki atrakcyjnemu wyglądowi Państwa klienci chętniej będą go odwiedzać i polecać swoim znajomym.

Pracujemy i mieszkamy w Gdyni

To ludzie tworzą miasta. Zazwyczaj. Bo bywa, że dzieje się też odwrotnie. Energia nagromadzona w niektórych miejscach Gdyni oddziałuje na ludzi tak silnie, że w krótkim czasie zachodzi w nich nagła zmiana. Na przykład: zaczynają marzyć. Magia miasta zadziałała i na nas. Dzięki temu nasze marzenia o własnej firmie stały się faktem. Energia miasta wpływa na nas pozytywnie i przejawia się w naszej pracy.

Sklep Prestashop
Presta sklep

Dlaczego polecamy sklep Prestashop?

Sklep Prestashop to jedna z wiodących platform na rynku światowym umożliwiających tworzenie rozwiązań e-commerce.

Ponad 250 000 wdrożeń zakończonych sukcesem
Ponad 300 funkcjonalności w wersji podstawowej
Możliwość wprowadzania nowych funkcji
Pełna optymalizacja pod SEO
Możliwość wdrożenia użytecznego projektu graficznego
Dostosowanie do urządzeń mobilnych RWD
Dostęp do kodu źródłowego na zasadach open source
Nieustanny rozwój funkcjonalny
Bezpieczeństwo i wydajność

 

Co klienci mówią o  PrestaCity?

„Chciałem podziękować firmie PrestaCity za stworzenie od podstaw nowego sklepu na silniku PrestaShop 1.6.
Zdecydowałem się na współpracę z Panem Krzysztofem ze względu na nieszablonowe i oryginalne podejście do tematu. Zauważyłem że w swoich pracach nie działa według ustalonych schematów tylko stosuje nowe rozwiązania które nie spotkałem u pozostałych programistów. Rzetelnie i profesjonalne podchodzi do tematu. Stworzył sklep od podstaw z wdrożeniem nowej grafiki i kilku ciekawych rozwiązań, przeprowadził optymalizację pod kątem szybkości działania.
Szybko i sprawnie odpowiada na wiadomości i cały czas pozostajemy w kontakcie. Planujemy modernizację kolejnego sklepu na szczęście wiem że nie muszę szukać nowego programisty bo PrestaCity załatwi wszystko.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Oceniam pracę Pana Krzysztofa 11/10 punktów.”

Tomasz Nogieć, Avio Group

„W związku z tym, że współpracuję z różnymi dystrybutorami tkanin, jestem częstym użytkownikiem sklepu internetowego firmy Drecotton. Sklep Prestashop został wykonany przez agencję Prestacity.pl i uważam, że jest bardzo funkcjonalny oraz niezwykle prosty w obsłudze. Szczególnie podoba mi się sposób filtrowania poszczególnych elementów. Po zaznaczeniu pożądanych cech od razu można przeglądać wybrane pozycje, bez konieczności przeglądania wszystkich, jak to jest w niektórych sklepach. Naprawdę świetny projekt! Do tego stopnia, że sama zamierzam zamówić w Prestacity.pl wykonanie sklepu dla mojej firmy 🙂 ”

Magdalena, Łódź

„Zleciłem firmie Prestacity.pl wykonywanie sklepu Prestashop dla mojej firmy. W niecały miesiąc już mogłem zacząć sprzedaż co sprawiło że zainwestowane pieniądze zwrócą się bardzo szybko 🙂 Gorąco polecam usługi firmy PrestaCity tym którzy szybko i sprawnie chcą zacząć sprzedawać on line!”

Mateusz, Warszawa

 

„Z wielką przyjemnością polecam firmę Prestacity jako wiarygodnego oraz godnego polecenia usługodawcę w zakresie projektowania oraz tworzenia sklepów internetowych Prestashop.”

Łukasz Kwaśnik, traktor-parts.pl

 

MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE REALIZACJI SKLEPU?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

DANE KONTAKTOWE

Lokalizacja Prestacity

PrestaCity.pl
Agencja Interaktywna
ul. Kujawska 2/33
84-232 Rumia

E-mail Prestacity

Nasz adres e-mail:
kontakt@prestacity.pl

Telefon Prestacity

Nasz telefon:
+48 602 605 555

sklepy internetowe prestashop

Bądź na bieżąco
@prestacity

PrestaCity to agencja Prestashop Expert

Jesteśmy agencją Prestashop Expert dzięki odznaczeniu nas przez samych twórców aplikacji Prestashop. Mając to na uwadze możesz bez wahania powierzyć nam zbudowanie dla Ciebie profesjonalnego sklepu Prestashop. Możesz też zdecydować się na aktualizację a także opiekę techniczną nad Twoim obecnym sklepem internetowym.

Tworzenie sklepów internetowych Prestashop
5/5 - (23 głosów)