NASZE REALIZACJE

Niech nasza praca mówi sama za siebie.
Przedstawiamy kilka wybranych wdrożeń sklepów internetowych,
wykonanych dla indywidualnych klientów z Polski i zagranicy.

MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE REALIZACJI SKLEPU?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

DANE KONTAKTOWE

Lokalizacja Prestacity

PrestaCity.pl
Agencja Interaktywna Prestashop
ul. Kujawska 2/33
84-232 Rumia

E-mail Prestacity

Nasz adres e-mail:
kontakt@prestacity.pl

Telefon Prestacity

Nasz telefon:
+48 602 605 555

sklepy internetowe prestashop

Bądź na bieżąco
@prestacity

Kilka słów o sklepach Prestashop

Prestashop to jedna z wiodących platform na rynku światowym umożliwiających tworzenie rozwiązań e-commerce. Zaletą systemu jest to, że aplikacja jest często aktualizowana i rozbudowywana o nowe funkcjonalności. Ze względu na dużą wydajność i bezpieczeństwo polecana jest sklepom o średnim i dużym asortymencie. Co więcej, skrypt posiada nieskomplikowaną w obsłudze platformę administracyjną, pozwalającą na łatwą modyfikację narzędzia. Zdecydowanie polecamy ją właścicielom zarówno raczkujących, jak i dobrze prosperujących sklepów online.

Żeby dobrze ocenić swoje sprzedażowe potrzeby i możliwości, trzeba ustalić kilka zasadniczych kwestii. Jaki typ produktów ma trafić do sklepu? Kto stanowi grupę docelową? Jak wygląda rynek? To tylko niektóre z pytań, jakie musi sobie zadać przedsiębiorca chcący rozpocząć działalność w internecie. Należy też rozważyć, czy ma to być gotowe oprogramowanie, tak działają np. sklepy Prestashop, czy lepiej zaczynać przez któryś z popularnych serwisów handlowych. Jakie są najłatwiejsze i najkorzystniejsze sposoby sprzedaży on-line? Własna strona i sklep.

Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest stworzenie sklepu na wykupionej domenie. Warto uważnie przemyśleć jej adres. Powinien być łatwy do zapamiętania i wzbudzać zaufanie. Oprogramowanie zapewniające sklepowi funkcjonalność można stworzyć od podstaw lub skorzystać z gotowych szablonów. Specjalistyczne oprogramowanie może być przydatne, jeśli w sklepie mają być sprzedawane produkty bardzo nietypowe, dla których standardowe narzędzia będą nieodpowiednie. Jednak w zdecydowanej większości przypadków, szczególnie dla firm debiutujących na rynku on-line, dobrym rozwiązaniem będą gotowe szablony. Wybór platformy e-commerce jest bardzo ważny. W większości przypadków sprawdzą się np. sklepy Presta, ale niekiedy warto zainwestować w platformę dedykowaną.