ZABEZPIECZENIE SKLEPU PRESTASHOP

Zabezpieczenie sklepu Prestashop to bardzo ważna kwestia.

Odwirusowywanie Prestashop to skomplikowane zadanie które należy bezzwłocznie powieżyć specjalistom.

Zabezpieczenie sklepu Prestashop

Zabezpieczamy sklepy internetowe na platformie PrestaShop.

Odwirusowanie Prestashop to kosztowne, skomplikowane i czasochłonne zadanie. Zabezpieczenia przed spamem i włamaniami hakerów, zabezpieczenia przed botami i programami szpiegującymi oraz tymi wyłudzającymi dane to niestety codzienność przed którą Cię uchronimy.

– Zabezpieczenie plików,
– Zabezpieczenie przed włamaniami i przejęciem danych,
– Blokowanie podejrzanych zamówień,
– Blokowanie rejestracji w sklepie fałszywych kont,
– Zabezpieczenie przed botami szpiegującymi,
– Modyfikacja kodu, formularzy kontaktowych, rejestracyjnych,
– oraz wiele więcej.

Zabezpieczenie sklepów Prestashop
Odwirusowanie Prestashop

Odwirusowanie sklepu Prestashop

Stało się? Sklep nie wyświetla się poprawnie mimo że powinien? Twoi klienci widzą w zamówieniu podejrzane formularze do podania danych karty kredytowej? Twój sklep padł ofiarą phishingu. Usunięcie zagrożenia i spowodowanie aby Twój sklep stał się znów funkcjonalny i zabezpieczony to rzecz w której się specjalizujemy. Po takim ataku i odwirusowaniu sklepu zabezpieczamy Twój sklep Prestashop najlepiej jak to jest możliwe. Korzystamy z zaawansowanych narzędzi aby w pełni zabezpieczyć Twój sklep i zapobiec w przyszłości podobnym sytuacjom. Na nasze usługi dajemy 5 letnią gwarancję. Podane sytuacje wymagają natychmiastowej reakcji i przeprowadzenia operacji bezzwłocznego usunięcia wirusów oraz natychmiastowe zabezpieczenie sklepu Prestashop.

Co klienci mówią o  PrestaCity?

„Chciałem podziękować firmie PrestaCity za stworzenie od podstaw nowego sklepu na silniku PrestaShop 1.6.
Zdecydowałem się na współpracę z Panem Krzysztofem ze względu na nieszablonowe i oryginalne podejście do tematu. Zauważyłem że w swoich pracach nie działa według ustalonych schematów tylko stosuje nowe rozwiązania które nie spotkałem u pozostałych programistów. Rzetelnie i profesjonalne podchodzi do tematu. Stworzył sklep od podstaw z wdrożeniem nowej grafiki i kilku ciekawych rozwiązań, przeprowadził optymalizację pod kątem szybkości działania.
Szybko i sprawnie odpowiada na wiadomości i cały czas pozostajemy w kontakcie. Planujemy modernizację kolejnego sklepu na szczęście wiem że nie muszę szukać nowego programisty bo PrestaCity załatwi wszystko.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Oceniam pracę Pana Krzysztofa 11/10 punktów.”

Tomasz Nogieć, Avio Group

„W związku z tym, że współpracuję z różnymi dystrybutorami tkanin, jestem częstym użytkownikiem sklepu internetowego firmy Drecotton. Sklep Prestashop został wykonany przez agencję Prestacity.pl i uważam, że jest bardzo funkcjonalny oraz niezwykle prosty w obsłudze. Szczególnie podoba mi się sposób filtrowania poszczególnych elementów. Po zaznaczeniu pożądanych cech od razu można przeglądać wybrane pozycje, bez konieczności przeglądania wszystkich, jak to jest w niektórych sklepach. Naprawdę świetny projekt! Do tego stopnia, że sama zamierzam zamówić w Prestacity.pl wykonanie sklepu dla mojej firmy 🙂 ”

Magdalena, Łódź

„Zleciłem firmie Prestacity.pl wykonywanie sklepu Prestashop dla mojej firmy. W niecały miesiąc już mogłem zacząć sprzedaż co sprawiło że zainwestowane pieniądze zwrócą się bardzo szybko 🙂 Gorąco polecam usługi firmy PrestaCity tym którzy szybko i sprawnie chcą zacząć sprzedawać on line!”

Mateusz, Warszawa

 

„Z wielką przyjemnością polecam firmę Prestacity jako wiarygodnego oraz godnego polecenia usługodawcę w zakresie projektowania oraz tworzenia sklepów internetowych Prestashop.”

Łukasz Kwaśnik, traktor-parts.pl

 

MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE REALIZACJI SKLEPU?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

DANE KONTAKTOWE

Lokalizacja Prestacity

PrestaCity.pl
Agencja Interaktywna Prestashop
ul. Kujawska 2/33
84-232 Rumia

E-mail Prestacity

Nasz adres e-mail:
kontakt@prestacity.pl

Telefon Prestacity

Nasz telefon:
+48 602 605 555

sklepy internetowe prestashop

Bądź na bieżąco
@prestacity

5/5 - (1 głosów)