Zastanawiasz się czy sklep prestashop jest odpowiednim pomysłem do realizacji w obecnej chwili? Sprawdź, dlaczego jest to najlepszy moment na biznes online.

Internet lekarstwem w czasie pandemii

Trudna sytuacja w kraju i na świecie dynamicznie przyczynia się do zmian jakie wdrażane są w nasze życie. Pandemia wpływa na to jak żyjemy, co kupujemy oraz w jaki sposób przebiega konsumpcja. Do tej pory rynek eCommerce rozwijał się równo i stabilnie, obecnie przybrał na sile i nie zamierza zwolnić.

Nic w tym dziwnego, obecne życie ludzi w obliczu przymusu jeszcze bardziej przeniosło się do Internetu – ograniczając bezpośrednie kontakty międzyludzkie. Uczymy się online, pracujemy zdalnie, z najbliższymi kontaktujemy się poprzez komunikatory i video rozmowy, a wszelkie produkty zamawiamy przez Internet. Obecny rozwój sklepów online przybrał na sile. Sklepy stacjonarne przenoszą się do Internetu, a te już będące w tym cybernetycznym świecie, starają się udoskonalać i być krok przed konkurencją. Wynika to z faktu, iż ilość klientów w ciągu miesiąca wzrosła o prawie 50%.

Biznes online – dlaczego sklep prestashop?

Zakładając biznes online np. sklep, prestashop jest pierwszym wyborem wielu ludzi. Dlaczego? Sklep oparty na prestashop po prostu łatwo się prowadzi, wygląda ładnie i posiada szereg udogodnień dzięki którym zbudujemy na nim zarówno mały sklepik jak i ogromny sklep online z wieloma produktami. Użytkownicy tego CMS’u cienią go za intuicyjność w działaniu, zarządzanie sklepem jest bardzo proste, a także dla użytkownika sklepu, proces sprzedaży jest prosty i intuicyjny, co ma wpływ na rozwój sprzedaży.

Kolejnymi zaletami prestashop, jest to, iż posiada bogatą możliwość rozbudowy o kolejne potrzebne moduły. Oznacza to, że nasz system sklepu może rozwijać się wraz z rozwojem sprzedaży. Możemy dodawać kolejne właściwości. Możemy łączyć sklep online z magazynem sklepu stacjonarnego, możemy zbiorowo zarządzać produktami czy automatycznie wprowadzać cenny i aktualne promocje. Sklep prestashop to numer jeden rynku eCommerce.

Sklep prestashop – jak założyć?

Obecny czas pandemii zmusił Cię do zmiany formy swojego biznesu? Chcesz szybko i skutecznie przenieść swoją sprzedaż do Internetu. Zaufaj prestashop to jedyny mechanizm, który otwarty jest na wiele dodatków i udogodnień. Z racji wielu możliwości jakie daje nam ten CMS, warto założenie sklepu pozostawić specjalistom. Zaprojektują oni odpowiedni wygląd sklepu, który będzie kompatybilny z produktem oraz będzie podobał się potencjalnemu odbiorcy. Specjaliści także odpowiednio zainstalują potrzebne funkcje bez zbędnych dodatków, które mogły by zaburzać pracę sklepu. Bardzo ważne jest także odpowiednie skonfigurowanie kart produktów czy metod płatności. Wykonanie tego w sposób bezbłędny, przełoży się na powodzenie sklepu w sieci.

Jeśli zastanawiasz się nad przeniesieniem swojego biznesu do Internetu, odpowiedni będzie sklep prestashop, realizacje naszych klientów oraz nasze pełne portfolio znajdziecie na naszej stronie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy odpowiednie rozwiązania.

MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE REALIZACJI SKLEPU?
NAPISZ DO NAS!

DANE KONTAKTOWE

Lokalizacja Prestacity

PrestaCity.pl
Agencja Interaktywna
Plac Kaszubski 8/205
81-350 Gdynia

Sklepy Prestashop

Nasz adres e-mail:
kontakt@prestacity.pl

Telefon Prestacity

Nasz telefon:
+48 602 605 555

sklepy internetowe prestashop

Bądź na bieżąco
@prestacity