Tworzenie sklepów internetowych.

Jak pokazują badania, coraz większa ilość osób decyduje się na zakupy przez Internet. Jest to niezwykle wygodny sposób dla Klienta, ale przede wszystkim – dla Ciebie, jako sprzedającego. Oto kilka powodów, które utwierdzą Cię w przekonaniu, że sklep internetowy jest tym, czego potrzebujesz!

Po pierwsze – pieniądze

Tworzenie sklepów internetowych nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami. W porównaniu z otwarciem sklepu stacjonarnego, (który wizerunkowo także w konsekwencji wymusza założenie strony www lub sklepu online) to zaledwie promil kosztów jakie musiałbyś ponieść. Najem lub zakup lokalu, formalności związane z administracją, bieżące opłaty, pracownik, zakup towaru, który być może się nie sprzeda i będzie nam zalegał… Elementem bez którego nie obejdzie się przy jakimkolwiek biznesie jest natomiast reklama. Czy prowadzisz sklep stacjonarny, czy internetowy – i tak będziesz musiał w nią zainwestować.

Czas na wagę złota

Ilekroć, jako Klient, chciałeś zrobić zakupy, jednak ograniczały Cię godziny? Kończysz pracę o późnej porze, lub sklep nie jest Ci po drodze? No właśnie… pozostają Święta. Dzięki sklepowi internetowemu nie musisz martwić się o zlecenia. Najwięcej ich będzie właśnie schodziło późnymi godzinami, abyś rano, wypoczęty, mógł zająć się realizacją zamówień. A jeśli o realizację chodzi…

Nie bądź jak chomik!

Nie musisz składować i magazynować rzeczy na zaś. Wystarczy, że będziesz miał dobry kontakt z hurtownikiem, który zaopatrzy Cię w zamówiony i w większości już opłacony asortyment dla Twoich Klientów.

Estetyka, nie tylko eksponowanych produktów

Tworzenie sklepów internetowych pozostawiasz specjalistom, którzy zadbają o to, abyś wizerunkiem swojej strony, jego prostą i intuicyjną obsługą oraz estetyką zachwycał swoich Klientów. Produkty są równie ważne jak ich eskpozycja, czy wygląd samego butiku, o czym łatwo możesz się przekonać przechadzając się między alejkami w galeriach handlowych.

Obsłuż tak, jak Ty byś chciał być obsłużony

Mimo, że Klient bezpośrednio nie ma z Tobą kontaktu, nic nie stoi na przeszkodzie do budowania dobrych relacji. Bonusy, kontakt mailowy, życzenia świąteczne, rabaty dla stałych Klientów – dzięki danym, które pozostawia po sobie Klient z łatwością możesz umilić mu zakupy i zachęcić do następnych. Sklep internetowy daje Ci potężny oręż w budowaniu portfela lojalnych Klientów.

E-biznes jako środek rozwoju swoich pasji?

Sam wytwarzasz swoje produkty i chcesz w końcu pokazać światu swoje dzieła? Internet daje Ci niezliczone możliwości. Dzięki sklepowi online granice nie mają znaczenia. Możesz dostosować swój sklep pod różne wersje językowe i sprawić, by świat o Tobie usłyszał. Tworzenie stron internetowych Gdynia to szansa na realizację nie tylko Twoich marzeń zarobkowych, ale i pasji. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się sam. Bo jak nie teraz, to kiedy? 🙂

MASZ PYTANIE DOTYCZĄCE REALIZACJI SKLEPU?
NAPISZ DO NAS!

DANE KONTAKTOWE

Lokalizacja Prestacity

PrestaCity.pl
Agencja Interaktywna
Plac Kaszubski 8/205
81-350 Gdynia

E-mail Prestacity

Nasz adres e-mail:
kontakt@prestacity.pl

Telefon Prestacity

Nasz telefon:
+48 602 605 555

sklepy internetowe prestashop

Bądź na bieżąco
@prestacity